.

.

Бренд Половина Rim очила за сонце МАЧКА ОЧИ Нијанси Леќи Половина Рамка Очила Жените Затемнети Очила на Сонцето Носат Црна Партија очила со Метал

Бренд Половина Rim очила за сонце МАЧКА ОЧИ Нијанси Леќи Половина Рамка Очила Жените Затемнети Очила

DEN 171.00
DEN 335.52
-49 %
Достапност


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Полу-Rimless
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
CR-39
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Висина:
5.8
Број На Модел На:
Очила за сонце
Леќа Ширина:
5.8
Бренд Име:
LWC
Рамка Материјал:
Пластични
Шпанија:
gafas de sol+mujer+hombre+mujer де marca
БРАЗИЛ:
oculos de sol+feminino+masculino
Француски:
lunette де soleil
Пол:
Унисекс,Мажи & Жени,Момчиња & Девојки
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
очила за сонце стил:
очила за сонце 2016 година
R

Производи во категоријата