.

.

Ѓ. J4Z 2017 Мода Жешка Жени Мачка Око, очила за сонце Гроздобер Дизајнер Бренд Бонбони Боја Очила Нијанси за жена UV400

Ѓ. J4Z 2017 Мода Жешка Жени Мачка Око, очила за сонце Гроздобер Дизајнер Бренд Бонбони Боја Очила Нијанси

DEN 397.00
DEN 661.92
-40 %
Достапност


Пакет : 1clean крпа+1bag

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Висина:
57mm
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
61MM
Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
JTG040
Материјал:
Метал
Обликотшема:
како на слика
Состојба:
Нова без ознака
Функција:
UV400 Заштита
Пакет:
очила кутија
R

Производи во категоријата