.

.

Vivari 2017 Шарм Дами Зелена CZ Камења, Злато Нерѓосувачки Челик Жените мода Накит Обетки Брза Испорака Додатоци

Vivari 2017 Шарм Дами Зелена CZ Камења, Злато Нерѓосувачки Челик Жените мода Накит Обетки Брза Испорака

DEN 455.00
DEN 575.52
-21 %
Достапност


Пол : Жените
Метал Тип На : Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип : Клипот
Earring Боја : Златна
Камен : Да
Камен Тип : CZ Камења
Број на Камења : 1
Камен Боја : Зелена
Тежина : 6g / пар
Дијаметар : 13mm
Врвен Квалитет
Испорака преку Хонг Конг Пост Воздух Mail (Супер и Сигурен)
Поврзани со Обетки : EERS01 / EERS002 / EERS003

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Vivari
Обликотшема:
Круг
Големина (Должина * Ширина):
27mm * 20mm
Број На Модел На:
EERS018
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
R

Производи во категоријата