.

.

1000 Движат Wiggly Wobbly Googly Очи foy DIY Кукла Scrapbooking занаети 10мм

1000 Движат Wiggly Wobbly Googly Очи foy DIY Кукла Scrapbooking занаети 10мм

DEN 190.00
DEN 215.52
-12 %
Достапност


1000 Движат Wiggly Wobbly Googly Очи foy DIY Кукла Scrapbooking занаети 10мм Лепак на
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. GRM04-2
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1000 компјутери
Состојба : Нова
Бојата : белата боја
Големина : прибл. 10мм во дијаметар
Материјал : Пластика
Добри се користи за DIY.Scrapbooking.Карта во донесувањето одлуки.Играчка и Занает
Тие ae не самолепливи, треба да се комбинираат со Лепак.

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
Пластични
Тип На Производ:
Монистра
R

Производи во категоријата