.

.

RUGOD 2018 Пролет Модерни Жени Облека О-Вратот Долг Ракав Sweet Пижами Beading Жените Облека Слободно Носат Жените Блузи

RUGOD 2018 Пролет Модерни Жени Облека О-Вратот Долг Ракав Sweet Пижами Beading Жените Облека Слободно

DEN 1102.00
DEN 1967.52
-44 %
Достапност


2017 Мода 2 Парче Сет На Жените Им Одговара
Есен Плетење со Долги ракави Слатка Бисери Џемпер + Молив Здолниште
2 парче Beading Здолниште Поставува
Како да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
RUGOD
Материјал:
Акрилик,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Колено-Должина
beading одговара:
2 две парчиња поставува
канцеларијата дама outwear:
tracksuits за жени
R

Производи во категоријата