.

.

3/4/5/6 5 Компјутери Кујнски Нож Го Поставите Керамички Нож Кујнски Ножеви Сет

3/4/5/6 5 Компјутери Кујнски Нож Го Поставите Керамички Нож Кујнски Ножеви Сет

DEN 1020.00
DEN 1478.40
-31 %
Достапност

3" : Ножот должина : 75mm,дебелина : 1.4-1.5 mm; должина : 165mm
4" : ножот должина : 104mm,дебелина : 1.4-1.5 mm; должина : 190mm
5" : ножот должина : 130mm,дебелина : 1.6-1.8 mm; вкупно lenght : 245mm 6 : : ножот lenght : 15.5 mm,дебелина : 1.6-1.8 mm; вкупно lenght : 272mm

Бренд Име:
LTZFTL
DIY Материјали:
Водовод
R

Производи во категоријата