.

.

30/80mm четка за бричење јазол главата две бенд значка на коса и брада четка главата diy за бричење за 30 mm рачка

30/80mm четка за бричење јазол главата две бенд значка на коса и брада четка главата diy за бричење за

DEN 1368.00
Достапност

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Миење на четка и со топло (не топла) вода по секоја употреба. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ова ќе се скрши на јазовец коса. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Тип На Објект:
четка за бричење
Бренд Име:
dscosmetic
Материјал:
две бенд јазовец коса
Број На Модел На:
Нормално
Големина:
30/80mm
R

Производи во категоријата