.

.

KACY 10pcs/многу 12x7mm Круг Рака Алатка Делови од Пластични Меур Дух Ниво

KACY 10pcs/многу 12x7mm Круг Рака Алатка Делови од Пластични Меур Дух Ниво

DEN 475.20
Достапност

6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.Тоа може да се користи за платформа,слика frams,камери,биро површината,се следи на ТВ/Компјутер,Tripod,Мебел,Играчки,Рамка мурали,Фотографска опрема,Очите,Инструменти,Анкетирање и мапирање инструменти или друга опрема итн.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13. Сосема нов, многу транспарентни, добар квалитет bubbe ниво
2.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.
Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.3 X10mm 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mm
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 12 X7mm
Квалитет Гаранција : 1 Година
Карактеристики :
1.5 мм 10×6mm 12×6mm 12×7mm 12x7. Компатибилен со двете Професионални и нормална
4. Направени од смола стакло , трајни, обезбедува долг живот употреба
3.5mm 30'± 5' 13 X7.Пакет содржина :
1x10pcs Кружни меур ниво 12x7mm без мало пакување
Pls не двоумете се да се поврзете со нас, ако имате било какви други големини барања како belows :
8×5.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.8×8мм 15×6mm 15×8мм 16x8mm 19×10мм 20×30×10мм 20×14mm 25×9mm 30×10мм 32×7mm 32×8мм 43×12mm 48x35x13mm 50×17 mm 60×10мм 66×10мм
.

Број На Модел На:
BL1207
Бренд Име:
KACY
Тип:
Кружни меур ниво
Состојба:
Бренд Нови
Материјал:
Висок транспарентен Акрилик
Гаранција за квалитет:
една година
Количина:
10pcs/многу
Големина:
12x7mm
R

Производи во категоријата