.

.

Жените Секси Чипка Комбинација долна облека G-string Ноќ Облека Nightdress Sleepwear

Жените Секси Чипка Комбинација долна облека G-string Ноќ Облека Nightdress Sleepwear

DEN 114.72
Достапност


Спецификации :
Sleepwear со длабок v деколте, дизајн, мода и секси.
Чипка комбинација на дизајн, многу привлечни и топла за насочување на вниманието од вашиот љубовник.
Многу удобен за носење и контакт со добар квалитет материјал.
Тип : Sleepwear G-String
Пол : Жените
Стил : Секси
Материјал : Чипка, Полиестер
Должина На Ракав : Без Ракави
Облека За Нега : Рака-Измијте
Прилики : меден Месец, Спална соба, Одмор, итн
Карактеристики : Супер Секси, Длабоко V Деколте, Чипка Крпеница, Bowknot, Без Ракави
Големина Тип : Една Големина Одговара На Повеќето
G-string Големина : Половината : 60cm/23.62" (Прибл.)
Фустан Големина : Биста : 70cm/27.56", Должина : 70cm/27.56" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 x Sleepwear Фустан
1 x G-String

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Чипка
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
SANWOOD
Број На Модел На:
8825582
Јака:
Шпагети Рака
Материјал:
Полиестер,Чипка
R

Производи во категоријата