.

DEN 326.00 384.00
DEN 449.00 576.00
12V 12.5 НА 150W адаптер за Приклучување на DC-ATX мини-ITX HTPC надгледување на моќта лаптоп напојување
Новак

Ако ви треба или други поевтини режимот на транспорт, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Тех

Gdstime 10 компјутери 12038 DC Фан 24V 120x120mm Топката Имајќи Брзината на Притисок ПРОЦЕСОРОТ Ладење
Новак

GDT 120x120x38mm 24 V DC Brushless Кулер за ЛадењеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет со Високи температури

1 Парче Топлина мијалник 120mm x 50mm x 12mm Алуминиум Heatsink Ладење Радијатор Електронски CPU Ладилник
Новак

120x50x12mm Алуминиум Heat Sink Топлина Мијалник Радијатор за Електронски Чип LED RAM меморија Кулер за ЛадењеТопли

Оригиналниот 40*40*10 RDM4010S 12V 0.07 2 линија прецизност ултра тивок фан
Новак

Бренд : xinruilianМодел : RDM4010 SГолемина спецификација : 40*40*10ММНапон : 12 VАктуелни : 0.07 НаИмајќи тип : масло имај

ADDA AD0812XB-A71GL S DC 12V 0.55 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот фан
Новак

Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се з

ADDA AD0824HB-A70GL 24V DC 0.16 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот Фан
Новак

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да плата

ADDA AD0612MB-C76GL DC 12V 0.13 А , 60X60X20mm Серверот Плоштадот фан
Новак

Бренд : ADDAБрој на модел : AD0612 MBC76 GLНапон : DC 12 VАктуелни : 0 Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА...

ADDA AD0812MS-D70 DC 12V 0.12 НА 80x80x15mm Серверот Плоштадот Фан
Новак

ADDA Број на Модел : AD0812 MSD70 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0 Иако тоа се користи.Ние ќе се обидеме пот

Emacro МАГИЈА MBA4412MR-A09 DC 12V 0.20 НА Графичка картичка фан
Новак

Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќ

Оригиналниот EBM PAPST 22CM R1G220-AA11-06 22055 24V 100W вентилација и ладење вентилатор
Новак

Оригиналниот EBM PAPST 22 CM R1 G220AA1106 22055 24 V 100 W вентилација и ладење вентилатор

Брз Слободен Брод Нови P67F Пумпа/Циркулираат Пумпа за Исклучување на COOLNG WTR ПУМПА за Вода за Ладење
Новак

Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕ

Gdstime 5 Парчиња 24V DC 35x35x10mm 3.5 СМ 2Pin Мини Brushless Мотор Кулер за Ладење Вентилатор 35mm
Новак

Gdstime 24 V DC 35x35x10mm Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 35x35x10mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон : DC : 24 VН

ДЕЛТА 5CM BFB0505HA 5010 5V 0.27 НА ладење
Новак

BFB0505 HA5 V 0.27 НА

ДЕЛТА BFB0524H BFB0524HH BFB0524L BFB0524M 5015 5cm 24V центрифугални турбина компресор фан
Новак

Дел Број Големина Напон Моменталната Моќ Брзина на Проток на Воздух, Воздушен Притисок Бучава CMM CFM mm H2 O i

SANYO 12CM 24V 0.3 А 109BF24HA2 Центрифугални Фан 120*120*32-милиметри
Новак

Тип : 109 BF24 HA2Изглед, големина : 120*120*32милиметриБрзината на вентилаторот : 6500 RPMДолговечноста : 50.000 часови (2

SUNON SP102A, 1123MBT.GN DC 115V 0.17 А, 2-pin120x120x38mm Серверот Плоштадот фан
Новак

Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас Повратни информации задоволс

AVC BATA0815R5H PN02 DC 5V 0.30 Серверот Лаптоп фан 4-жица
Новак

Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас (2) Ако купите погрешен точка pls конт

Нови Оригинални SUNON 6025 24V 2.4 w KDE2406PTB3 3Wire cpu ладилник heatsink axial Вентилаторот за Ладење
Новак

6025 24 V 2.4 w KDE2406 PTB3 3 Wire cpu ладилник heatsink axial Вентилаторот за Ладење

Нова за samsung лаптоп ПРОЦЕСОР вентилаторот за ладење coolerfor R428 R403 R439 P428 R429 R480 R440 3pins
Новак

Политика На ВраќањеВраќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.

SUNON EE80201S1-0000-G99 XMN4N A00 DC 12V 1.56 W 80x80x20mm Серверот Плоштадот фан
Новак

Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас.ако ви треба било каков произв

sunon KDE1206PTS2 1.2 12v w 60x60x25mm
Новак

Barrow DDC пумпа радијатор се прошири до суб-планината TCBJ-DDF
Новак

Погоден за 120mm ладно ред на дупки да се прошири stent TCBJG и TCBJP, со проширување преку подпланината, фиксна ин

пумпа за вода 12V 0.42 А Brushless DC Мотор за Компјутер вода за ладење Sloar систем уметност пролет
Новак

Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново

Оригиналниот Sanyo 109P1212MH407 12V 0.35 120*120*25ММ Компјутер вентилаторот за ладење
Новак

Оригиналниот Sanyo 109 P1212 MH407 12 V 0.35 120*120*25ММ Компјутер вентилаторот за ладење

Нови Оригинални SANYO 9GL0812P1K05 12V 1.8 80*80*38mm 8CM Компјутер Сервер вентилаторот за ладење
Новак

Нови Оригинални 9 GL0812 P1 K05 12 V 1.8 80*80*38mm 8 CM Компјутер Сервер вентилаторот за ладење

Gdstime 1 buc 24V Две Топката Имајќи 50x50x10mm 5010 2Pin DC Мини Вентилација Brushless Вентилаторот
Новак

Gdstime 24 V 5010 2 Pin 50x50x10mm Топката Имајќи DC ФанПараметри : Димензии : 50x50x10mmНоминална Напон : 24 V DCКонектор : XH2.52 Pin

Gdstime 10pcs x 100mm 28mm x 11mm Алуминиум Heatsink Мемориски Чип ПРОЦЕСОРИТЕ Видео Dissipatore Ладење
Новак

100x28x11mm Алуминиум Heatsink РадијаторПараметри : Број на модел : E100 X28 X11 SDimesions : 100mm(L)x28mm(W)x11mm(H)Боја : СребренаМат

AVC 8038 8cm DB08038B12M 12V 0.60 4-жици двојно топката имајќи контрола на температурата на ладење вентилатор
Новак

Производ бренд : AVCИзглед, големина : 80mm x 80mm * 38mmБрзина референца : 8003200 + 5%ВРТЕЖИ во минутаТип на лого : дво