.

.

12V 12.5 НА 150W адаптер за Приклучување на DC-ATX мини-ITX HTPC надгледување на моќта лаптоп напојување

12V 12.5 НА 150W адаптер за Приклучување на DC-ATX мини-ITX HTPC надгледување на моќта лаптоп напојување

DEN 1535.52
Достапност


Ако ви треба или други поевтини режимот на транспорт, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Технички параметри на напојување :
Излезен напон : DC12 V
Максималното оптоварување на струјата : 12.5 На
Интерфејс тип : надворешниот дијаметар 5.5 mm, внатрешен дијаметар од 2,5 mm
Период на гаранција : една година
Крајот Производи

Примена:
Напојување
Бренд Име:
ARSYLID
Линии:
2 линии
Пакет:
No
R

Производи во категоријата