.

.

Ѓердан и Хривнија Накит Сетови 316l не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир на Хеви Метал и Панк-Црна челик

Ѓердан и Хривнија Накит Сетови 316l не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир на Хеви Метал и Панк-Црна челик

DEN 610.00
DEN 734.40
-17 %
Достапност

Ви благодариме за секој вредни клиенти! Wecome на нашата продавница! Ние сме manufactuer, само да се произведуваат Високо Квалитетни производи. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите услуга. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се направи најголемиот дел или мешани цел! ! 1) Сите должина прирачник за мерење, грешки опсег е 0,1 см-0.5 cm. ве молиме да се разбере. Производи снимање погодени од временските услови, светлина и други фактори, ќе произведува хроматските аберации, не може да се избегне, не квалитет проблем. 2) Мешана серија е на располагање, оставете ја вашата порака. 3) ни Покаже вашиот 5 ѕвезда повратни информации и бесплатен дар испрати со вашиот нов поредок. 4) Тоа не е премногу рано ѕвезда размислување за денот на Вљубените идеи! Ѓердан и Хривнија Накит Сетови 316l не 'Рѓосувачки Челик Мажите Синџир на Хеви Метал и Панк-Црна челик 316 од не' рѓосувачки челик накит црна нерѓосувачки челик накит сина челик накит сина челик накит

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
не ' рѓосувачки челик накит сетови
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Пол:
Мажите,Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Daisiny
R

Производи во категоријата