.

.

Најновите Шарени Кристал Нигериската Свадба Булчински Африкански Монистра Накит Поставите Рачно Изработени Булчински Ѓердан Поставува Хривнија Обетки N0032

Најновите Шарени Кристал Нигериската Свадба Булчински Африкански Монистра Накит Поставите Рачно Изработени

DEN 2147.00
DEN 3302.40
-35 %
Достапност

курирската служба DHL.
Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Acess во САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе содржина :
.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N0032
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18 (Првите Редови)/ 8
Стил:
Тренди
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата