.

.

Етиопските Накит Сет За Жени/Девојки Подароци Злато Боја Ѓердан/Обетки Африка/Еритреја/Кенија Habesha Предмети

Етиопските Накит Сет За Жени/Девојки Подароци Злато Боја Ѓердан/Обетки Африка/Еритреја/Кенија Habesha

DEN 571.00
DEN 672.00
-15 %
Достапност

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/Aramex/Федекс слободно, но данок не е вклучена
Ние главните направи најдобар висок квалитет накит
Ако било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail :20-45 работни дена да повеќето земји
Ali Express Стандард Превозот:16-35 работни дена да повеќето земји,Доколку вашата земја ги поддржува оваа логистика, ве молиме обидете се да се избере тоа
DHL/UPS/Федекс/Aramex : за 4-7 дена
EMS : за 7-25 работни дена
Најголемиот дел налози,можеме слободно да се организира од страна Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Adixyn
Број На Модел На:
170308
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Етиопските поставува
обложено:
вакуум позлата
должина на ѓердан:
62cm
Нето тежина:
21.3 g
R

Производи во категоријата