.

.

Губат Пари Ѓердани Хривнија Шупливи Поставите Мода Сребрен Накит 18inch Жените Ѓердани Хривнија

Губат Пари Ѓердани Хривнија Шупливи Поставите Мода Сребрен Накит 18inch Жените Ѓердани Хривнија

DEN 454.00
DEN 638.88
-29 %
Достапност


Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Поставува Тежина : 42.64 g

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
DOTEFFIL
Број На Модел На:
S058
Пол:
Жени,љубовници',Мажи,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Материјал:
925 Sterling silver
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрен Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
R

Производи во категоријата