.

.

Jemmin Мода Цртан Филм Додатоци Симпатична Куче Pendant Ѓердан Обетки Девојки Подарок Жена 925 Печат Фунта Сребрен Накит Сет

Jemmin Мода Цртан Филм Додатоци Симпатична Куче Pendant Ѓердан Обетки Девојки Подарок Жена 925 Печат

DEN 700.00
DEN 1044.48
-33 %
Достапност


Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Печат Сребро.
Количини : 1 Сет (Ѓердан + Обетки)

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
T05301
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Производи во категоријата