.

.

Jemmin Трендовски Круг Кристал Накит Поставите Креативни Мечка На Тркала Pendant Ѓердан Обетки Жена Свадба Подарок Sterling Silver

Jemmin Трендовски Круг Кристал Накит Поставите Креативни Мечка На Тркала Pendant Ѓердан Обетки Жена Свадба

DEN 333.00
DEN 537.60
-38 %
Достапност


Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : Сребрен & Циркон Кристално
Количина : 1 Сет ( Ѓердан + Обетки )

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
T01701
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Производи во категоријата