.

.

S627 925 Накит Позлатен Сребрен Накит Сетови Фунта-сребро-накит поставите Earring 519 Ѓердан 540 Прстен 404-8

S627 925 Накит Позлатен Сребрен Накит Сетови Фунта-сребро-накит поставите Earring 519 Ѓердан 540 Прстен

DEN 207.00
DEN 218.40
-5 %
Достапност

Големина : Ѓердан : 18 инчи Прстен : 8# Тежина : ненамерно самоповредување, додека 28.2 g

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring 519 Ѓердан 540 Прстен 404-8
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S627
Пол:
Жените,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
кодот:
S627
asiajjpa:
asjajjqa
anmajeta:
annajeua
Материјал:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
R

Производи во категоријата