.

.

Мажите накит 925 печат сребро позлатен 4mm 20 ѓердан 8 белегзија Поставите змија ланци за машки Bijoux подарок кутија, торба бесплатен превозот

Мажите накит 925 печат сребро позлатен 4mm 20 ѓердан 8 белегзија Поставите змија ланци за машки Bijoux

DEN 240.00
DEN 469.44
-49 %
Достапност

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : никој Печат : 925
Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Поставува Големина : Ѓердан 20inchs(50cm), нараквици 8inchs(20cm) контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Пол:
Момчињата,Мажи
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
925 Sterling Silver поставува
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2 парчиња
Метали Тип:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
925 Sterling Silver Шалче
Печат:
925
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
Тежина:
45.5g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател
R

Производи во категоријата