.

.

Висок Квалитет на Модата Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Римски Број Ѓердан & Хривнија Сет За Жена SBJGACCJ

Висок Квалитет на Модата Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Римски Број Ѓердан & Хривнија Сет За Жена

DEN 314.88
Достапност

Ве молиме обрнете внимание на ова пред избор.Понекогаш тоа може да потрае до 40-60 дена (Бразил 90 дена) за испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail поради испорака состојба, ако не можат да чекаат, ве молиме изберете експрес испорака, ви благодариме.Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ, или други давачки. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Започнете ја вашата од не ' Рѓосувачки Челик Накит трговија на големо извори денес тука. Вие сте умен да прават бизнис со нас!!!.Експрес shippings барање искуство во прилагодено царинење; особено за данок прашање
(КУПУВАЧОТ МОРА ДА ПЛАЌААТ ЗА ДАНОЦИ)
.(исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса не припаѓа на ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач ОБЛАСТ или треба да се плаќаат дополнително)
F eedba ck & Врати : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави "5 звезди" повратна информација, ова е многу важно за нас, а ние сме навистина треба вашата поддршка. Ако имате било каков проблем само контактирајте со нас. Ви благодарам многу!
Референтна Големина(за референца само) : Прстен големина на :
Ние specializ во водечките не ' Рѓосувачки Челик Накит . Да се обезбеди да се плати минимален данок, нормално, ние ќе ги прогласи како Подарок или Примерок со мала вредност
3.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
SBJGACCJ
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+хривнија
Бренд Име:
Jeepsoon
R

Производи во категоријата