.

.

Смешка Девојка Накит Сетови Жените 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Earring Поставите Карактер Симбол Кристал Накит

Смешка Девојка Накит Сетови Жените 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Earring Поставите Карактер Симбол

DEN 230.00
DEN 396.00
-42 %
Достапност

4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кристално
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.JEXXI Смешка Девојка Накит Сетови Жените 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Earring Поставите Карактер Симбол Кристал Накит
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
S99001
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Производи во категоријата