.

.

Пет Petaled Цвеќиња Shinning Шарени CZ Кристал Pendant Накит Сетови Подарок 925 Фунта Ѓердан + Dangle/Обрачот Earring Поставува

Пет Petaled Цвеќиња Shinning Шарени CZ Кристал Pendant Накит Сетови Подарок 925 Фунта Ѓердан + Dangle/Обрачот

DEN 276.00
DEN 439.20
-37 %
Достапност

Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Романтични
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S61701
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Парична казна или Моден:
Парична казна
ѓердан големина:
18 инчи
R

Производи во категоријата