.

.

Jemmin Најновите Дизајн 925 Фунта Сребрен Ѓердан Earring Нови Животни Свадба Накит За Жена Со Врвен Квалитет Трговија На Големо

Jemmin Најновите Дизајн 925 Фунта Сребрен Ѓердан Earring Нови Животни Свадба Накит За Жена Со Врвен Квалитет

DEN 286.00
DEN 460.80
-38 %
Достапност

Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки
1., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Повик/Спортски
Повод:
Партија
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
S78901
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Производи во категоријата