.

.

925 Фунта Сребро Топла Исклучителна Булчински Ѓердан Earring Поставува Накит Жените Дама Мода Прекрасна Слатка Pendant Лето Стил

925 Фунта Сребро Топла Исклучителна Булчински Ѓердан Earring Поставува Накит Жените Дама Мода Прекрасна

DEN 250.00
DEN 430.56
-42 %
Достапност

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Ви благодарам многу.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.

Бренд Име:
Jemmin
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
S70701
Пол:
Жените
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Производи во категоријата