.

.

Organza Торба трговија на Големо 50pcs/многу 30x40cm Светло Зелена Organza Tulle Чиста Bolsa Подарок Торба Симпатична Играчки Накит Пакување Торба & Пошта

Organza Торба трговија на Големо 50pcs/многу 30x40cm Светло Зелена Organza Tulle Чиста Bolsa Подарок

DEN 697.00
DEN 955.20
-27 %
Достапност

Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ви благодариме! : ).74")
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
Бесплатен Превозот 50pcs/многу Светло Зелена Organza Торба 30x40cm Drawstring Organza Подарок Торба Корист Козметика, Облека, Накит Пакување Торба & Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
40cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Бутик За Козметика, Играчки, Облека Пакување Торба Подарок Торба
Објектот Дијаметар:
35cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Тежина:
5.7g
Број На Модел На:
30x40cm Organza Торба 329
Големина:
30x40cm (11.8x15.74)
боја:
светло зелена
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Ореви Козметика, Играчки Бутик За Облека Подарок Пакување Екранот
Обичај Цел:
Прифати Сопствено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Голем Накит Торба Облека Торба Козметички Торба Бутик Пакување Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Големини Имаме:
5x7cm,7x9cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,17x23cm,20x30cm
R

Производи во категоријата