.

.

Исклучителна Кинески Рачно Изработени Гроздобер Врежан Lacquerware Срцето Накит&Подарок Кутии

Исклучителна Кинески Рачно Изработени Гроздобер Врежан Lacquerware Срцето Накит&Подарок Кутии

DEN 436.00
DEN 623.52
-30 %
Достапност

Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.И тогаш ние го стори истото за вас. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
По Услуга
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
EMS Обично тоа ќе се земе 12-35 работни дена да пристигнат .Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем.Обично тоа ќе се земе 15-60 работни дена да пристигнат.
Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис
е вториот засекогаш.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации .Па ако имаш било какви проблеми,ве молиме ни e-mail веднаш. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.
Shippment
1.

боја:
Црвена
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Материјал:
Керамика
Бренд Име:
dingchengchanglong
R

Производи во категоријата