.

.

30x40cm (11.8x15.74) 50pcs Кафе Organza Торба Свадба Козметика, Накит Пакување Торба Drawstring Подарок Перница Organza Пошта

30x40cm (11.8x15.74) 50pcs Кафе Organza Торба Свадба Козметика, Накит Пакување Торба Drawstring Подарок

DEN 697.00
DEN 955.20
-27 %
Достапност

Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Ви благодариме! : ). Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Бесплатен Превозот 50pcs/многу Кафе Organza Торба 30x40cm Drawstring Organza Подарок Торба Корист Козметика, Облека, Накит Пакување Торба & Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
40cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Бутик За Козметика, Играчки, Облека Пакување Торба Подарок Торба
Објектот Дијаметар:
35cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Тежина:
5.7g
Број На Модел На:
30x40cm Organza Торба 327
Големина:
30x40cm (11.8x15.74)
боја:
кафе
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Ореви Козметика, Играчки Бутик За Облека Подарок Пакување Екранот
Обичај Цел:
Прифати Сопствено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Голем Накит Торба Облека Торба Козметички Торба Бутик Пакување Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Големини Имаме:
5x7cm,7x9cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,17x23cm,20x30cm
R

Производи во категоријата