.

.

100pcs/многу 5x7cm Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Reclosable Црвена Боја Пластични Јасно Поли Кеси За Компоненти Накит

100pcs/многу 5x7cm Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Reclosable Црвена Боја Пластични Јасно

DEN 340.80
Достапност


100pcs/многу 5x7cm Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Reclosable Црвена Боја Пластични
Јасно Поли Кеси За Компоненти Накит
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 100pcs. 2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно. 3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. 4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Тип : Пластични ЈП Zip Заклучување Пакување Кеси Екранот
Материјал : PE Пластичен
Боја : Црвена Големина : Прибл 7cm(H) х5 cm(W)
Количина : 100 Pcs (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за разбирањето!

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
ziplock пластична кеса
Материјал:
Пластични
Објектот Ширина:
5cm
Број На Модел На:
5x7cm
Бренд Име:
KoMee
Објектот Должина:
7cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
7cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Големина:
5x7cm / 5*7cm
боја:
Црвена
Материјал:
ЈП пластика
Име:
ЈП Пластични Кеси Пошта Складирање Кеси
Употреба:
Одговара Монета Бонбони Бисер Пилула Во Прав Накит Семе Пакување
Кеси За Наврати:
Домаќинство Божиќ Супермаркет Роденден, Свадба Партија Перики
Стил:
zip заклучување на пластични кеси
Продажба:
Прифати Продажба На Мало Трговија На Големо Капка Превозот Фабрика Цена Евтини Продажба Оркестарот
Различни Име:
Детали bolsas de regalo bolso saquinho boda embalagem saco presente
R

Производи во категоријата