.

.

Трговија на големо 100pcs Црна Organza Кеси 25x35cm Корист Свадба Drawstring Накит за Подарок Торба Торбичка Симпатична Бутик Накит Пакување Кеси

Трговија на големо 100pcs Црна Organza Кеси 25x35cm Корист Свадба Drawstring Накит за Подарок Торба Торбичка

DEN 1058.00
DEN 1176.00
-10 %
Достапност


Organza Торба 188
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црна, Бела, Црвена, Розова, Злато, Морнарица,Виолетова, Зелена, Сина, Топла Розова, Портокалова, .7")
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.

Големина:
25x35cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
4.5g
Број На Модел На:
Organza Торба 188
Објектот Ширина:
25cm
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Бутик Козметика Екранот Бонбони Подарок Торба
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Дијаметар:
30cm
Објектот Должина:
35cm
Големина:
25x35cm (9.84x13.77)
боја:
Црна
Материјал:
Organza (Voile Tulle)
Користат за :
Свадба Декорација Накит Занает Бутик Играчки, Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Голем Накит Торба Хривнија Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Бои Ние Продаваме:
Бела,Сина,Црвена,Розева Боја,Златна,Жолта,Зелена,Кафе,Шампањ,Портокал...
R

Производи во категоријата