.

.

35cm 500pcs небото сино бонбони чанти за свадба круг божиќ organza кеси подарок пакување кеси жените drawstring пакет екранот

35cm 500pcs небото сино бонбони чанти за свадба круг божиќ organza кеси подарок пакување кеси жените

DEN 2689.00
DEN 3163.20
-15 %
Достапност

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

боја:
Небото Сино
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
35cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Бонбони Чанти
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
35cm
R

Производи во категоријата