.

.

Длабоко Црвена Organza Торба 9x12cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Перница 200pcs/многу

Длабоко Црвена Organza Торба 9x12cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Перница 200pcs/многу

DEN 563.00
DEN 639.36
-12 %
Достапност


Опис
Објектот Количина
200 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 187
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Длабоко Црвена Боја
Објектот Околу Големина
9x12 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Длабоко Црвена Organza Торба 9x12cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Перница 200pcs/многу

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.6g
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
Organza Торба 187
Големина на:
9x12cm
боја:
Длабоко Црвена Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата