.

.

300PCS Хартија, самолепливи Налепници Рачно Изработени Налепница Labels Запечатување лепило Labels Печење labels DIY за подарок/кутија/накит/торта

300PCS Хартија, самолепливи Налепници Рачно Изработени Налепница Labels Запечатување лепило Labels Печење

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Достапност


Материјал : само лепило
Големина : 7x1.3cm
КОЛИЧИНА : 300 PCS/Многу
Забелешка : цената само за нашите акции,ако треба прилагодено на вашето лого,треба да додадете дополнителни трошоци.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Дијаметар:
7inch
Објектот Должина:
7inch
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1.3inch
Производ Карактеристики:
Самолепливи
Објектот Висина:
1.3inch
R

Производи во категоријата