.

.

Трговија на големо Божиќ Подарок Накит Кеси 100pcs 17*23cm Злато Срцето Печатење Organza Пакување Drawstring Кеси Голем Подарок Торба

Трговија на големо Божиќ Подарок Накит Кеси 100pcs 17*23cm Злато Срцето Печатење Organza Пакување Drawstring

DEN 683.00
DEN 758.40
-10 %
Достапност

Ве молиме проверете ја големината : 17x23cm Околу ве Молиме да не слика големината на кеса,со цел да се покаже кеси подобро,ние изберете средни да се земе слики. Ви благодариме!
. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs . Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1.
Organza Накит За Подарок Екранот Пакување Кеси Пошта 06084
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Можете Да Го Изберете Боја
Објектот Околу Големина
Прибл : 17x23cm (6.0393 инчен 1 инч=25.
Објектот Количество 100pcs
Точка Бр.65"x9")
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.Трговија на големо Божиќ Подарок Накит Кеси 100pcs 17*23cm Злато Срцето Печатење Organza Пакување Drawstring Кеси Голем Подарок Торба За Свадба Партија
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Ѓердан Earring хривнија Копче Синџир Занает Подарок Пакување
Answer : ___________________________ Note : 1.

боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина, Розева, Виолетова, Златна, Портокалова, Црвена Роза, Кралска Сина
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
17cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
2g
Објектот Ширина:
17cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Organza Ткаенина Накит Пакување Кеси
Објектот Висина:
23cm
Број На Модел На:
17x23cm Organza Накит за Подарок Екранот Пакување Кеси Пошта 06084
Материјал:
organza
боја:
White/Black/Gold/Розова/Жолта/Портокал/Сино/Зелено
Големина на:
17x23cm / 17*23cm/ 6.65x9
Кеси Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта / Bolsas Regalo / Saco
Погодни За :
Ѓердан Earring Хривнија Копче Синџири Пакување Екранот
Пакување Кеси За Наврати:
Накит Складирање / Домаќинство / Божиќ Накит За Подарок Пакување
Подарок Перница За Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Кафе Пакување
Кеси Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Големина И Логото Печатење , Примерок Прилагодени
R

Производи во категоријата