.

.

100pcs/многу Розова Organza Накит за Подарок Перница 13x18cm Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка Бесплатен Превозот

100pcs/многу Розова Organza Накит за Подарок Перница 13x18cm Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка

DEN 469.00
DEN 532.80
-12 %
Достапност


Опис
Објектот Количина
100 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 266
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Розова Боја
Објектот Околу Големина
13x18 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
100pcs/многу Розова Organza Накит за Подарок Перница 13x18cm Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка Бесплатен Превозот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
13cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
1.2g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
18cm
Број На Модел На:
Organza Торба 266
Големина на:
13X18cm
боја:
Розова Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата