.

.

26cm 200pcs пурпурна бонбони чанти за свадба круг божиќ organza кеси подарок пакување кеси жените drawstring торба пакет екранот

26cm 200pcs пурпурна бонбони чанти за свадба круг божиќ organza кеси подарок пакување кеси жените drawstring

DEN 930.00
DEN 1094.40
-15 %
Достапност

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
26cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Бонбони Чанти
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
26cm
R

Производи во категоријата