.

.

Трговија на големо 100pcs 17x23cm Темно Црвена Organza Кеси Свадба Бонбони Подарок Накит Пакување Торба Пошта Симпатична Organza Drawstring Подарок Торба

Трговија на големо 100pcs 17x23cm Темно Црвена Organza Кеси Свадба Бонбони Подарок Накит Пакување Торба

DEN 604.00
DEN 710.40
-15 %
Достапност

Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 1000-10000pcs.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .
17x23cm Organza Торба 272
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Темно Црвено
Објектот Околу Големина
17x23c m (6.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
Шопинг Процес
За Превозот
1.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.4 mm
Објектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Шарм Обетки Хривнија Бутик Козметика Бонбони Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
17x23cm Organza Торба 272
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Висина:
23cm
Објектот Дијаметар:
20cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Ширина:
17cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Шарм Хривнија Козметички Торба За Пакување Бонбони Торба Подарок Торба
Објектот Тежина:
2.2g
Големина:
17x23cm (6.69x9.05)
боја:
темно црвено
Материјал:
organza
Користат за :
Накит Шарм Хривнија Ореви Козметика Бонбони Подарок Пакување Екранот
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Торба Хривнија Бонбони Торба Подарок Торба Бутик Пакување Торба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Големини Имаме:
5x7cm,7x9cm,9x12cm,11x16cm,13x18cm,15x20cm,20x30cm,30x40cm
R

Производи во категоријата