.

.

Слободен промет на Големо 100PCS Многу Жолто Злато Исполнет Изработка на Модни Накит Наоди Малку Кауција Кука Earring Earwires FJ-02

Слободен промет на Големо 100PCS Многу Жолто Злато Исполнет Изработка на Модни Накит Наоди Малку Кауција

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %
Достапност


Ви благодарам многу.
Ако вашиот единствен купување е повеќе од US$200, наредбите ќе се реализира преку EMS/DHL за слободни. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Повратните Услови
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.4 mm
Материјал : 18 K
Количини : 100 PCS
Забелешка
Некои модни накит има некои бои, ве молиме оставете порака за бои што сакав кога ќе понудата. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.5g
Објектот Висина:
2.5cm
Метали Тип:
Жолто Злато
Број На Модел На:
Популарната стоки
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Бренд Име:
SexeMara
Производ Карактеристики:
Популарната стоки
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
R

Производи во категоријата