.

.

Слободен промет на Големо 200PCS Многу Жолто Злато Исполнет Изработка на Модни Накит Наоди Малку Кауција Кука Earring Earwires FJ-02

Слободен промет на Големо 200PCS Многу Жолто Злато Исполнет Изработка на Модни Накит Наоди Малку Кауција

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %
Достапност


Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.5g
Објектот Висина:
2.5cm
Метали Тип:
Жолто Злато
Број На Модел На:
Популарната стоки
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Бренд Име:
SexeMara
Производ Карактеристики:
Популарната стоки
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
R

Производи во категоријата