.

.

100PCS 6mm Кристално мушка плоштадот стакло dril DIY мобилен телефон додатоци убавина

100PCS 6mm Кристално мушка плоштадот стакло dril DIY мобилен телефон додатоци убавина

DEN 186.00
DEN 216.00
-14 %
Достапност

Купувачот ќе биде respnesible за превозот надомест за да се вратите на предмети. Ако тоа е вашата десно. Ако вашата цел износ е под $5, ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, треба about30-60days, ве молиме да обрнете трпение да чекаат за тоа.Купувачот треба да се обидат да ffilr барање со logistica компанијата да се врати цената на штета или загуба. Пишете ми ако не сте задоволни со нив, јас може да ви вратат или ви испрати и други работи да ги замениме.
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина . Но негативен фидбек е многу нефер за мене, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации пред да можеме да го решат проблемот.
Количина : 100 Pcs Боја : Шарени
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Позитивни повратни информации ќе биде прифатена, ако сте задоволни со вашите предмети.
Превозот Начин(Слободни)
Delievery Време
Цел Вредност
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
30-60 дена
30-45 дена
E-пакет (САД)
По 15-20 дена
DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-ОТ
5-10 дена
≥$100
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови .

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
DIY36-SS1
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
MDNEN
боја:
Сребро.
Материјал:
Цинк Легура
R

Производи во категоријата