.

.

10sets/многу Модни Цинк Легура Кабелот Крајот Капи Поставување Одговара 4.5 мм Кабелот за Ѓердан Хривнија Конектори Затворач Вкупна Должина:55мм K05224

10sets/многу Модни Цинк Легура Кабелот Крајот Капи Поставување Одговара 4.5 мм Кабелот за Ѓердан Хривнија

DEN 244.32
Достапност


10sets/многу Модни Цинк Легура Кабелот Крајот Капи Поставување Одговара 4.5 мм Кабелот за Ѓердан Хривнија Конектори Затворач DIY Додатоци Вкупна Должина : 55мм K05224
Предмет Бр. : K05224
Материјал : Цинк Легура
Должина : 55мм
Одговара : 4.5 мм
Боја : Антички Сребрен
Количина : 10sets/многу

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Метал
Големина:
55mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Должина:
6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
8g
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Производ Карактеристики:
Кабелот Crimp Крајот Капи Тока
Број На Модел На:
K05224
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Количина:
10sets/многу
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата