.

.

5Pcs Бонбони ColorsDIY Монета Purses Пластични Кеси Лак Рамка Бакнеж Clasps Semicircle Брави 9x5cm Чанти се Справи со Правење на

5Pcs Бонбони ColorsDIY Монета Purses Пластични Кеси Лак Рамка Бакнеж Clasps Semicircle Брави 9x5cm Чанти

DEN 322.00
DEN 358.08
-10 %
Достапност

5 Pcs Бонбони Colors DIY Монета Purses Пластични Кеси Лак Рамка Бакнеж Clasps Semicircle Брави 9x5cm Чанти се Справи со Правење на
Забелешка : една многу содржи 5 Pcs, 1 Pc за секоја боја.
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Пластични+Алуминиумски Големина
Прибл : 9x5cm Дебелина : 12mm Ширина Отвори : 9.5 cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Количество 5 Компјутери на Дел НЕ. C0250

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
1cm
Големина:
9x5cm
Број На Модел На:
C0250
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Бакнеж Clasps
Објектот Должина:
9cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Пластични
кориснички:
Yes
R

Производи во категоријата