.

.

30PCS 17MM DIY Ретро Сатен Исклучителна Мала Круна Конектори За Накит Изработка на Накит Материјали Накит Додатоци ZX-87

30PCS 17MM DIY Ретро Сатен Исклучителна Мала Круна Конектори За Накит Изработка на Накит Материјали Накит

DEN 146.00
DEN 225.12
-35 %
Достапност

5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Се убави жени секојдневно diy е потребно Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ви благодариме! •Пакет вклучуваат : DIY Занаети Помине Уметност Decorationx 1 торба •Може да се користи за да се направи накит, за шиење облека, убавина чевли, танц облека, стомакот танц носии, свадба фустани,Мобилен телефон декорација,ноктите, убавина, итн. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Опис на производот •Пакување : OPP Вреќа •Пакување големина; за 8см •Боја : Случајни Боја •Количина : 30 •Тежина : Околу 30grams •Пакет се вклучуваат : •Изработка на накит diy монистра x 1 торба •Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Sk Meida
Објектот Висина:
1.7cm
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Должина:
1.7cm
Објектот Дијаметар:
1.1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
30g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Производ Карактеристики:
царска круна
Број На Модел На:
ZX-87
Големина:
17*11MM
R

Производи во категоријата