.

.

10мм поставување големина круг рамки фах 925 фунта сребрен прстен поставување DIY накит материјали 1213029

10мм поставување големина круг рамки фах 925 фунта сребрен прстен поставување DIY накит материјали 1213029

DEN 513.60
Достапност

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
10мм поставување големина круг рамки фах 925 фунта сребрен прстен поставување DIY накит материјали 1213029
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Објектот Ширина:
1cm
Број На Модел На:
1213029
Метали Тип:
Сребро.
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1cm
Производ Карактеристики:
прстен рамки
R

Производи во категоријата