.

.

720P 8 канал видео надзор комплет Безжична NVR CCTV Систем hd камера поставена за домашен фабрика за статистика отворено во затворено

720P 8 канал видео надзор комплет Безжична NVR CCTV Систем hd камера поставена за домашен фабрика за

DEN 17663.52
Достапност

Ако не сте задоволни со производи, можете да се вратите. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба .Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми .1/Motion JPEG Главниот процесор 32bit dual-core високи перформанси DSP Image sensor 1/4" CMOS Ефективни пиксели 1. Ако пратката се строги прегледано од сопствени. Услуга : 1.2 ; IR : 0 за црно-Белиот баланс Автоматски баланс на белата боја / прирачник Авто контрола AWB/AGC/AE/AIC, atuo switch ден/ноќ 3 D намалување на шумот Поддршка Ниско осветлување зголемена Поддршка на Системот за интеграција АПЛИКАЦИЈА интерфејс Поддршка на интегрирани API,ПАКЕТИ IR растојание Изграден во 2 42mu 850nm IR светла, IR растојание до 40-70 метри Мрежен интерфејс 1 RJ45 10 Base-T/100 Base-TX режим на Конекција Поддржуваат безжичен АП режим, wifi поврзете и Жичана мрежа Wifi Поддршка за wifi каскада Други дополнителна функција 1 начин аларм влез/излез ; wifi функција ; DC12 V моќ адаптер за Напојување DC12 V Моќ потрошувачка <10 W Работна средина Работна температура -20℃~+55℃;работна влажност ≤ 95% Домување Алуминиум легура умре кастинг IP оценка IP66 Димензија (mm) Нема пакет : Φ178*67*66, Пакет : Φ184*103*90 Тежина Нема пакет : 0. Ако имате посебни барања,ве молиме контактирајте со нас.34 кг , Пакет : 0. ние може да испрати стоката во рок од 2-7days , но некои предмети се нови пристигнувања, па pls бидете трпеливи за производите. ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.8 kg ; додадете пакет:1.0 интерфејс Безжичен интерфејс 3 G/WIFI(прилагодувањето) Romote следење Поддршка прелистувач, клиент и P2 P RS485 интерфејс Стандард 485 интерфејс, поддршка на различни Чување 1 SATA интерфејс, секој максимална поддршка 4 TB хард диск Напојување DC12 V/2 A Потрошувачка ≤30 W(нема хард диск) Работна средина Температура : -10℃~+60℃ ; влажност : 10%-90% Димензија NVR : Φ260*210*40mm ; пакет : Φ410*280*85mm Тежина NVR : 0.

Изгради-во HDD:
Никој
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
ТВ систем:
ПАЛ
Број На Модел На:
YZ-W301L8-8C1MP
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
8pcs
Бренд Име:
YUZUN
Должина на кабел:
Никој
Резолуција:
720P
Каскада режим:
Широк опсег на пренос
далечински мониторинг:
Едноставна инсталација
8ch:
720P
R

Производи во категоријата