.

.

Нови Intel 7260HMW FRU 04X6090 7260 ac 7260ac Мини Bluetooth 4.0 WiFi Мрежа Картичка за леново S310 S410 S410P M440 FLEX E93z

Нови Intel 7260HMW FRU 04X6090 7260 ac 7260ac Мини Bluetooth 4.0 WiFi Мрежа Картичка за леново S310 S410

DEN 842.40
Достапност


Добредојдовте на Idea Trust Решенија!
Картичката е сосема нов.
Модел : I n t e l 7260 HMW AC_FRU 04 X6090( L e n o v o верзија )
Компатибилност листа :
За T h i n k Подлога/L e n o v o
FLEX НА 14 FLEX НА 15 FLEX 14 D FLEX 15 D
S310 S410 S410 P/S1 јога/M4400 S
K2450 K2450 A K4250 K4350 K4350 A
K4450 K4450 A E4430 A E4430 G
E440 E540 S440 S540
T h i n k Центар E73z M73z E93z
Модел : I n t e l 7260 HMW AC(FRU 04 X6090)
Интерфејс : Мини-PCIe
Фрекфенција : 2.4&5 GHz
Мрежа Стандард : 802.11 n,802.11 ac
Максимална Брзина : 867 Mbps
Bluetooth : 4.0
Пакет се вклучени :
1x I n t e l 7260 HMW AC(FRU 04 X6090)
2x M2 Завртка
Feadback :
1.Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако мислите дека нашите производи и услуги се многу добри, искрено се надеваме дека може да ни даде позитивни повратни информации(5 ѕвезди) или зборови за пофалба и слики од екранот.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1~2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите,ве молиме да ни веруваат.

Тип:
Безжичната
Вид:
Внатрешна
Број На Модел На:
7260HMW 04X6090
Бренд Име:
HL
Адаптер Приклучок:
PCI-E
Пакет:
Yes
Безжичен Протокол:
802.11 n,802.11 ac
Интерфејс Тип:
Мини PCI-Експрес
Примена:
Лаптоп
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
сертификација:
CE FCC
Преносот Го Оценувате:
867Mbps
R

Производи во категоријата