.

.

1pc 6ES7235-0KD22-0XA8 SIMATIC S7-200CN Аналогни I/O Модул 6ES7 235-0KD22-0XA8 EM 235 за S7-22X ПРОЦЕСОРОТ Само, 6ES72350KD220XA8 НОВИ

1pc 6ES7235-0KD22-0XA8 SIMATIC S7-200CN Аналогни I/O Модул 6ES7 235-0KD22-0XA8 EM 235 за S7-22X ПРОЦЕСОРОТ

DEN 11088.00
Достапност


1pc 6 ES7235-0 KD22-0 XA8 SIMATIC S7-200 CN Аналогни I/O Модул 6 ES7 235-0 KD22-0 XA8 EM 235 за S7-22 X ПРОЦЕСОРОТ Само, 6 ES72350 KD220 XA8 НОВИ
ОБЈЕКТОТ
6 ES7235-0 KD22-0 XA8
SIMATIC S7-200 CN , АНАЛОГНИ I/O EM 235, ЗА S7-22 X ПРОЦЕСОРОТ САМО, 4 ПИ, ДК +/-10 V; 1 AQ, DC +/-10 V 12 МАЛКУ КОНВЕРТОР
Внимание дека објектот треба Кинески Progarmming Софтвер !
Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани Купувачи, на DHL треба повеќе за ОДДАЛЕЧЕНИТЕ ОБЛАСТИ. Значи, Ако сте на нејзината Оддалечена Област Листа, ве молиме контактирајте со нас за ПРОМЕНА НА ЦЕНА! Ви благодариме!

Тип На Мотор:
dc мотор
Број На Модел На:
6ES7235-0KD22-0XA8
R

Производи во категоријата