.

.

SVBONY UHC 1.25 Филтер за Астрономија Телескоп Monocular Окуларот Набљудувања на Длабока Небото Објект F9131A

SVBONY UHC 1.25 Филтер за Астрономија Телескоп Monocular Окуларот Набљудувања на Длабока Небото Објект

DEN 1023.00
DEN 1705.92
-40 %
Достапност

Ќе биде ПОВРЕДЕН ако не успее да го набљудуваат предупредување. Ви благодариме за вашето разбирање.18 оз
SVBONY 1. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3.25 инчен UHC Филтер Цврсти Пластични Случај
1. Тоа може да се користи не само за небесните согледувања, но исто така и за astrophotography. Ние брод на Alixpress адреса . Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Поради неговата способност да произведуваат исклучително остри и јасни слики, овој филтер се смета за еден од најпопуларните астрономија додатоци. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.25" едноставно прикачите на окуларот-случаи во здрав транспарентен случај Значително го намалува светлина загадувањето, одлична за градски и приградски набљудување
Спецификација : Бренд : SVBONY Тип : Ултра Висок Контраст Филтер (UHC Филтер) Материјал : Оптичко стакло леќа, Алуминиум Рамка Облик : Тркалезна Барел дијаметар : 1.

Тип:
Monocular
Број На Модел На:
Филтер за телескоп
Бренд Име:
svbony
Број На Модел На:
Филтер за телескоп
за телескоп:
1.25 uhc филтер
1.25 Филтер :
за Астрономија Телескоп Окуларот
за Astrophotography:
Астрономски Филтер
филтер:
svbony Филтер пад на превозот
Monocular телескоп:
Astrophotography
Бинокуларна Телескоп:
UHC Филтер
M28.5*0.6 mm:
за телескоп
Материјал:
Обликот:
Круг
R

Производи во категоријата