.

.

8,10,12 mm Круг Мраз Мрачно Браун Agates Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelats Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

8,10,12 mm Круг Мраз Мрачно Браун Agates Камен Монистра Spacer Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelats Накит

DEN 293.00
DEN 400.80
-27 %
Достапност


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
zzy1004
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
About
боја:
Браун
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Камен:
Материјал:
Камен
Метал:
Никој
Стил:
облик:
Круг
Објектот Дијаметар:
8mm.10mm.12mm
Должина:
15
Надворешниот Дијаметар:
8mm.10mm.12mm
R

Производи во категоријата