.

.

Трговија на големо 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Природни Црна Виножито Светла Obsidian Камен DIY Шарени Круг Монистра Одговара За Нараквица Ѓердан

Трговија на големо 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Природни Црна Виножито Светла Obsidian Камен DIY Шарени Круг

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %
Достапност

Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.

Објектот Дијаметар:
6mm Round Beads, 8mm Round Beads, 10mm Round Beads, 12mm Round Beads, 14mm Round Beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
LIZIFANG
Објектот Тежина:
20--23 grams
Број На Модел На:
HY06022Round Монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Шарени Круг Монистра
реден број:
HY06022Fashion Мушка Ѓердани
Точка име :
Моден Круг Монистра DIY
Мушка големина:
6-14mm монистра
Материјал:
Виножито Obsidian Камен
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Минимална цел:
1 парче е во ред
Употреба:
DIY Нараквици,ѓердани и Earings
испорака начини:
Случаен испорака
R

Производи во категоријата