.

.

Мешани морска ѕвезда Дрвени Spacer Монистра цртан филм За Накит правење бебе додатоци 17mm 100pcs MT0780

Мешани морска ѕвезда Дрвени Spacer Монистра цртан филм За Накит правење бебе додатоци 17mm 100pcs MT0780

DEN 187.00
DEN 196.80
-5 %
Достапност

(тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.0393 инчен
Боја
Multicolor
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union).
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.4 mm или 1mm = 0.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beeroom
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
17mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.6g
Број На Модел На:
MT0780
боја:
multicolor
Големина:
17mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
слатко-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
Срцето
R

Производи во категоријата